Apple Watch зможуть рятувати людей: обновлення з датчиками тиску і температурою тіла

Компанія Apple зараз розроблює нові функцї для смарт-годинників. Вони будуть відстежувати здоров'я користувачів. А саме в Apple Watch будуть містити датчики артеріального тиску і виміри температури тіла. Останній підійде для планування вагітності, нагадуючи про період овуляції. В майбутньому годинники зможуть виявити лихоманку, діабет на початковій стадії та проблеми з бронхами.

Про це інформує The Wall Street Journal, посилаючись на джерела Apple.

Зокрема, пристрої будуть інтегровані з метою контролю здоров'я власників. Для аналізу тиску Apple Watch буде вимірювати швидкість течії крові по артеріях. Аналітики пргнозують, що Apple покаже нове покоління своїх смарт-годинників (Apple Watch Series 7) вже восени 2021 року.

"Нові датчики з'являться в смарт-годиннику не раніше 2022 року і будуть доступні тільки власникам наступних версій Apple Watch",- підкреслює WSJ.

В майбутньому в смарт-годинниках з'являться наступні функції для аналізу стану здоров'я.

Джерела WSJ стверджують, що розробники зайняті вивченням використання встановленого в Apple Watch датчика насичення крові киснем для виявлення порушення дихання, коли у сплячої людини на короткі проміжки припиняється вентиляція легенів.

Також Apple працює над створенням неінвазивного способу вимірювання рівня глюкози в крові, який дозволить виявити діабет.