Скільки заробляє масажист на місяць в Україні

Масажист з кожним роком стає дедалі більш затребуваною і популярною професією. Питання, скільки заробляє масажист, також істотно підігріває інтерес до такої професії. Адже професіонал, який працює на себе, може заробляти багато в будь-якій країні та регіоні. 

Заробіток масажиста в Україні залежить від досвіду, регіону і типу зайнятості. У середньому, новачки можуть отримувати близько 10 000-15 000 гривень, тоді як досвідчені масажисти можуть заробляти від 15 000 до 25 000 гривень і більше на місяць.

Про те, скільки заробляє масажист на день або скільки заробляє масажист на місяць, можна судити і за типом зайнятості. Масажист, який працює на себе, краще регулює цю ситуацію. 

Скільки отримує масажист: від чого залежить його заробіток? 

Масажисти можуть заробити за різними ставками. Якщо вони працюють на масажний салон, то їхній заробіток рахується за день або за зміну. Коли масажист працює на себе, то його зарплата виплачується за фактом вклав/заробив. 

скільки заробляє масажист

Зарплата масажиста також залежить від кількох факторів:

 1. Великий досвід підвищує вартість послуг масажиста. Саме досвід найбільше впливає на рівень доходу. 

 2. Кваліфікація та освіта. Не менш важлива й освіта масажиста. В Україні це питання не так добре регламентується, а тому кваліфікація і навчання масажиста більша за його відповідальність і гарантія якості. Також важливо, щоб масажист постійно підвищував свою кваліфікацію. Тільки так він зможе надавати якісні послуги. 

 3. Зарплата масажиста безпосередньо залежить від країни, міста і навіть його розмірів. Розташування масажного кабінету, наприклад, у центрі міста, також впливає на те, скільки за підсумком масажист заробить. 

 4. Масажисти можуть працювати в салонах краси, спа, медичних установах або бути фрілансерами. Від цього і залежить їхній заробіток. Наприклад, у салоні завантаженість масажист контролювати не може, а ось працюючи на себе, він сам визначає обсяг роботи. 

Крім усього іншого, на зарплату масажиста впливають і додаткові навички, а отже, і послуги. Наприклад, спеціалізація в певних видах масажу або володіння новими техніками можуть підвищити вартість послуг. Так із цих чинників і формується, скільки в середньому на місяць і навіть рік заробляє масажист. 

Як масажист може підвищити свою зарплату в Україні? 

Кожен професіонал в Україні може заробити й більше. Утім, їм потрібна реклама та хороша розкрутка. 

Щоб підвищити свій заробіток у сфері масажу, масажист може:

 1. Підвищувати кваліфікацію. Отримання додаткових сертифікатів і навчання може суттєво підвищити заробіток масажиста (зростає кількість клієнтів).

 2. Спрямованість у певних видах масажу (наприклад, лікувальний масаж, спортивний масаж) може залучити більше клієнтів (своя специфічна цільова аудиторія). 

 3. Важливо також стежити за трендами і модою. Такі тенденції дадуть змогу знайти нових клієнтів досить швидко. 

 4. Розгляньте можливість роботи в спа-салонах, на курортах чи в медичних закладах із високим попитом на масажні послуги. Так вдасться значно більше заробити. 

Як варіант, щоб заробити масажисту більше, краще робити собі постійну рекламу. Наприклад, таку можливість дає участь у різноманітних заходах. Додатково також створюйте свої профілі в соціальних мережах, де потенційний клієнт отримує всю необхідну інформацію щодо цін, послуг та графіку роботи. 

Де і скільки заробляє масажист? 

Заробіток масажиста може істотно відрізнятися в різних країнах. У деяких країнах, що також не потрібно враховувати, є окремі вимоги стосовно сертифікації та дозволів на роботу. В Україні, наприклад, до професії масажиста не так багато вимог. Навіть не потрібно ні вищої освіти, ні спеціальних навичок. По суті, масажистом може при бажанні стати хто завгодно. 

Зарплата масажиста в різних країнах залежить від економіки країни, рівня життя, середніх зарплат і попиту на масаж у принципі. У деяких країнах масажисти можуть заробляти значні суми, особливо у великих містах і туристичних регіонах, тоді як в інших країнах їхні доходи можуть бути скромнішими. Наприклад, у країнах з низьким рівнем життя. 

скільки заробляє масажист в день

Приклад країн, де можна працевлаштуватися масажистом:

 1. США. Країна з різноманітним ринком послуг, високим попитом на спа-процедури та масаж, має і велику конкуренцію. Такий факт потрібно враховувати. 

 2. Канада. Також має розвинену сферу краси (масаж зокрема). У країні і високий рівень життя, а отже, і мінімальні зарплати.

 3. Австралія. Країна з високим рівнем життя і соціального захисту. Послуги масажу досить затребувані, але конкуренція також висока. 

 4. Німеччина. У країнах Європейського союзу, таких як Німеччина, послуги масажу також мають попит. Втім, цінник на ці послуги середній. 

 5. Швейцарія. Країна з високим рівнем життя і можливостями для розвитку професійної кар'єри, як масажиста. 

Загалом за кордоном не так і просто працевлаштуватися, як масажист, будучи мігрантом.