Світоліна здобула вольову перемогу на старті «Ролан Гаррос»

Світоліна перемогла на «Ролан Гаррос»

Еліна Світоліна перемагає Кароліну Плішкову на турнірі "Ролан Гаррос"

У Парижі вже триває турнір серії Grand Slam "Ролан Гаррос".

Сьогодні, 27 травня, Еліна Світоліна зуміла перемогти Кароліну Плішкову у стартовому матчі, тривавшому три сети. Цікаво, що Світоліна поступилася в першому сеті, але здобула перемогу, вигравши два наступні сети з рахунком 3:6, 6:4, 6:2.

Завдяки цій перемозі, Світоліна зрівняла рахунок очних зустрічей з Плішковою, здобувши п'яту перемогу в десяти протистояннях. Раніше ці тенісистки грали між собою двічі на грунті: у 2014 році півфінал турніру WTA 250 у Нюрнберзі виграла чешка, а у 2017 році Світоліна перемогла у чвертьфіналі турніру WTA 1000 у Римі.

Це вже одинадцятий раз, коли Світоліна грає в основній сітці "Ролан Гаррос", і вона ніколи ще не програла в першому колі. Також варто відзначити, що минулого сезону вона досягла чвертьфіналу, повторивши свій особистий рекорд в Парижі (вона також грала в 1/4 фіналу у 2015, 2017 і 2020 роках).

Наступна суперниця Еліни Світоліної визначиться у матчі між Фіоной Ферро (Франція, WC) і Діан Паррі (Франція).

Минулого дня українки здобули дві перемоги в перший день турніру "Ролан Гаррос".