Українка виборола золото в масстарті юніорського чемпіонату світу

У збірної України на юніорському чемпіонаті світу з біатлону відбулася перша радісна подія - Олександра Меркушина виборола золоту медаль в масстарті-60 серед дівчат.

Україна брала участь у масстарті-60 серед юнаків з представниками - Микола Грущак і Олександр Біланенко-молодший, які зайняли відповідно 58-е і 60-е місця. В гонці серед дівчат Україну представляли троє спортсменок. Проте, тільки Олександрі Меркушиній, яка стартувала 16-ю, вдалося завоювати першу медаль для України на турнірі.

Під час першої та другої стрільби Меркушина отримала по одному колу штрафу. Після другої стрільби українка посідала 16-е місце. Однак на третій стрільбі Меркушина зуміла вистрілити «нуль» і піднялася на п'яте місце. На заключній стрільбі вона залишилася без промахів і піднялася на другу сходинку, поступившись лише француженці Лолі Бужо з різницею в чотири секунди.

У підсумку Меркушина здобула золоту медаль, перегнавши Бужо. Серед інших українських учасників гонки, Ксенія Приходько зайняла 13-е місце, а Валерія Хвостенко - 41-е місце.