Популярні та високооплачувані професії для роботи віддалено

В останні роки професії на віддаленні набирають величезної популярності. Адже високооплачувані професії на віддаленні вимагають менших витрат сил та часу. У цьому працівник може створювати свій графік.

професії для роботи віддалено

Найкращі професії на віддаленні дозволяють постійно вчитися та вдосконалювати свої навички. Тому саме найкращі відаленні професії мають добить високу оплату. В іншому, професії, де можна працювати віддалено, можуть підійти буквально кожному, хто має вільний час.

Чому настільки популярні професії, де можна працювати віддалено?

Хороші професії для дистанційної роботи не просто настільки популярні. Для цього є реальні причини. Працюючи вдома, можна уникнути більшої частини стресу. При цьому професії для дистанційної роботи мають багато інших переваг, як вільний графік та мінімальне спілкування з колегами.

Жартома топ 10 віддалених професій називають кращим для інтровертів. Саме тому, що професії для видалення мінімізують спілкування з іншими людьми.

кращі віддалені професії

Професії на яких можна працювати віддалено (будинки), топ 10 переваг:

 1. Гнучкий графік. Працюючи віддалено, ви зазвичай маєте більшу гнучкість у встановленні свого графіка роботи. Це дозволяє краще адаптувати свій робочий день під свої потреби.

 2. Економія часу. Ви заощаджуєте час та гроші, які були б витрачені на поїздки на роботу. Без потреби у дорозі, у вас більше вільного часу, а також знижуються витрати на паливо, громадський транспорт чи автомобіль.

 3. Більше можливостей. Працюючи віддалено, ви можете співпрацювати з компаніями та замовниками по всьому світу. Це відкриває вам більше можливостей і дозволяє вибирати з ширшого спектру вакансій.

 4. Більше вільного часу. Віддалена робота полегшує підтримку балансу між професійним та особистим життям. Ви можете приділяти більше часу сім'ї, хобі чи саморозвитку.

 5. Власне робоче середовище. Ви можете створити оптимальне робоче середовище відповідно до ваших уподобань. Це включає вибір робочого місця, меблів і навіть музики, що може підвищити вашу продуктивність.

 6. Менше відволікаючих факторів. Деяким людям простіше концентруватися, працюючи в самотній обстановці, без шуму та розмов колег в офісі.

 7. Зручне робоче місце.

 8. Мінімум стресу. Деякі люди знаходять, що працюючи віддалено, вони більш ефективні, оскільки вони можуть уникати багатьох офісних стресів та тисків.

 9. Відпочинок за потребою.

 10. Додаткова робота, якщо знадобиться, можна брати більше проектів.

Ці переваги роблять віддалену роботу привабливою для багатьох людей, особливо для тих, хто прагне більш гнучкого та комфортного способу життя.

Популярні професії для роботи віддалено

топ віддалених професій

Найзатребуваніші дистанційні професії йдуть «в ногу» з часом. Тобто затребувані професії на віддаленні закривають потреби ринку праці. Найчастіше професії для роботи віддалено пов'язані з програмуванням або дизайном.

Знайти роботу за кордоном допоможуть на сайті layboard.com

Є й інші затребувані професії віддалена робота, але вони рідше зустрічаються.

Затребувані дистанційні професії:

 1. Фахівець із цифрового маркетингу (Digital Marketing Specialist). Розробка та реалізація цифрових маркетингових стратегій, включаючи SEO, контент-маркетинг та рекламу у соціальних мережах.

 2. Дизайнер UX/UI (UX/UI Designer). Робота над інтерфейсом користувача і користувальницьким досвідом для веб-сайтів і додатків.

 3. Аналітик даних (Data Analyst). Обробка та аналіз даних з метою надання бізнес-рекомендацій.

 4. Інженер з автоматизації тестування (Test Automation Engineer). Розробка та підтримка автоматизованих тестів для програмного забезпечення.

 5. Фронтенд/Бекенд розробник (Frontend/Backend Developer). Фронтенд-розробники займаються створенням клієнтської частини веб-додатків, а бекенд-розробники - серверною.

 6. Архітектор хмарних рішень (Cloud Solutions Architect). Розробка та впровадження хмарних рішень для компаній.

 7. Веб-аналітик (Web Analyst). Аналіз даних відвідуваності веб-сайтів з метою покращення користувальницького досвіду.

 8. Медичний транскриптор (Medical Transcriptionist). Транскрибування медичних записів у текстовий формат.

 9. Віртуальний помічник (Virtual Assistant). Надання адміністративної підтримки віртуально, включаючи планування, керування електронною поштою та інші завдання.

Вибір віддаленої професії залежить від навичок, інтересів та освіти, а також від попиту на ринку праці. У іншому затребувані професії віддалено виключають стажування чи навчання.

Топ 10 віддаленних професій в усьому світі

популярні дистанційні професії

Багато професій, що дозволяють працювати віддалено, дають можливість працювати навіть за кордоном. При цьому вони високооплачувані та найкращі варіанти для людей, яким складно працювати поза домом. За прогнозами експертів, топ професій вдома в майбутньому переважуватимуть роботу в офісі.

Топ 10 робіт на віддаленні у всьому світі:

 1. Розробники програмного забезпечення. Створення та обслуговування програм та додатків.

 2. Дизайнери. Робота над інтерфейсом користувача і користувальницьким досвідом.

 3. Розробники веб-сайтів (Web Developers). Створення та підтримка веб-сайтів.

 4. Спеціалісти з технічної підтримки (Technical Support Specialists). Надання технічної підтримки клієнтам.

 5. Копірайтери та редактори (Copywriters and Editors). Створення та редагування контенту для різних платформ.

 6. Аналітики соціальних медіа (Social Media Analysts). Аналіз даних у соціальних медіа для розробки маркетингових стратегій.

 7. Спеціалісти з інформаційної безпеки (Cybersecurity Specialists). Захист комп'ютерних систем від кіберзагроз.

 8. Віртуальні помічники (Virtual Assistants). Надання адміністративної підтримки видалено.

 9. Програмісти автоматизації тестування (Test Automation Engineers). Розробка та обслуговування автоматизованих тестів.

 10. Медичні транскриптори (Medical Transcriptionists). Транскрибування медичних записів у текст.

професії де можно працювати віддалено

Примітно, що ТОП-10 також швидко змінюється, як і потреба ринку праці.