Як помічник нардепа від Слуги Народа пропонував інтимні послуги правоохоронцям (відео 18+)

Помічник нардепа від "Слуги народу" Неллі Яковлевої, Ростислав Дзундза, спочатку запропонував інтим-послуги, а потім розповів правоохоронцям про особисте й любов до чоловіків. Такий собі камінг-аут по-депутатські.

Провокаційне відео з участю Ростислава Дзундза зняли 24 серпня, на якому нардеп хотів "Отс**ть х** у когось", стверджуючи, що "не остання людина в країні".

Спершу помічник запитав у поліції, чи голосували ті за Володимира Зеленського. Пізніше, тримаючи вино в руці, зізнався, що йому подобаються чоловіки. За словами Ростислава його відштовхує "запах жінок".

"Я не остання людина в цій країні. Я заступник міністра економічного розвитку, я радник першої леді. У мене є гроші. Я люблю чоловіків, красивих. Маю право", - продовжив Дзундза, спілкуючись з поліцаями.

На питання правоохоронців, хто є чоловік, що супроводжував Ростислава, той відповів: "Він мені дасть, але це не мій хлопець. У мене є хлопець".

Опісля помічник нардепа сказав, що тоді цілком ймовірно був напідпитку. А у відвертому діалозі не побачив проблем і вибачився.

"Кожна людина має право пропонувати іншій людині, яка досягла вісімнадцяти років, що завгодно", - заявив Дзундза.

Нагадаємо, що Ростислав Дзундза один із засновників "Союзу католицької молоді".