Україна може протидіяти РФ ударами по її території зброєю власного виробництва - ISW

Україна може досягти асиметричних результатів у відповідь на наступальні операції РФ

Експерти Інституту вивчення війни заявили, що Україна може досягти певних асиметричних результатів у відповідь на наступальні операції РФ шляхом ударів по території агресора обмеженою кількістю зброї переважно внутрішнього виробництва.

Експерти посилаються на заяву керівника ГУР Міноборони Кирила Буданова, який заявив про плани України протидіяти майбутнім наступальним операціям Росії шляхом продовження ударів по російських військових об'єктах на її території.

Українські удари по російській інфраструктурі мають на меті деградацію галузей, що підтримують військові зусилля Росії

Експерти ISW вважають, що анонсовані удари ЗСУ по цілях на території Росії є частиною стратегії України з деградації галузей, що підтримують військові зусилля і військовий потенціал у російському тилу.

"Нещодавні українські удари, що були спрямовані на російську військову інфраструктуру в Росії, загрожували російській нафтопереробці й експорту, а також посилили тиск на російську парасольку протиповітряної оборони. Атаки продемонстрували, що Україна може досягти деяких асиметричних наслідків за допомогою ударів обмеженою кількістю зброї переважно внутрішнього виробництва", - йдеться у звіті ISW.

Джерело: РБК-Україна