Буданов заінтригував заявою про Кримський міст

Українська розвідка попереджає про небезпеки, пов'язані з Кримським мостом

Керівник української розвідки Кирило Буданов попередив про можливі сюрпризи для ворогів в Криму та радить цивільному населенню утриматися від використання так званого Кримського мосту. Його заяву було зроблено в День кримського спротиву російській окупації.

«Війна Росії проти України почалась далеко не два роки тому, а десять – із окупації українського Криму. Однак ні українська держава, ні українці не погодились визнати право агресора на кримську землю. І спротив місцевого українського населення проти окупантів не вщухав ні на мить, незважаючи на репресії. Для успішної оборони та контрнаступу ми повинні контролювати акваторію Чорного моря та бути присутніми на півострові Криму. Поставлені завдання виконані: Росія втратила чверть своїх кораблів і змушена була виводити свій флот на узбережжя Кавказу, передислоковувати авіацію, бо аеродроми та військові об’єкти Криму постійно перебувають під нашим вогневим впливом», – зазначив керівник розвідки.

Буданов також похвалив мешканців українського Криму, які внесли вагомий внесок у боротьбу проти окупантів, а також відстежують оперативну обстановку на півострові і швидко передають цю інформацію розвідці.

«Ми обіцяли, що в 2023 році українські спецпризначенці будуть у Криму, і ми цю обіцінку виконали. Ворогів очікують нові сюрпризи, і я б не рекомендував цивільному населенню користуватись так званим Кримським» мостом», – підсумував Буданов.

Нагадаємо, керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов розповів, що агентурна розвідка допомогла Україні заздалегідь отримати дані про напад Росії 24 лютого 2022 року. 

Недавно виявилося, що агентом російської розвідки виявився помічник ультраправого німецького законодавця, який намагався перешкодити постачанню бойових танків в Україну.

Читайте також:

  • Два роки великої війни. 10 підсумків
  • Два роки війни: що далі? Вісім іноземних експертів про майбутнє України