Держдеп: ЗСУ з обмеженими боєприпасами намагались стримати жорстокий наступ в Авдіївці

Державний департамент закликав Конгрес США прийняти законопроєкт про додаткове фінансування національної безпеки, щоб дати Україні можливість захиститись від вторгнення.

На цьому наголосив речник Державного департаменту Метью Міллер під час брифінгу.

"Ми бачимо ще більше доказів жорстокості та зневаги режиму (президента Росії Володимира) Путіна до людського життя в Авдіївці, де українці мужньо намагались стримати незаконне вторгнення Путіна в умовах обмеженої кількості боєприпасів, запаси яких зменшились", – заявив речник.

За словами Міллера, в Авдіївці Росія досягла перших помітних успіхів на полі бою за кілька місяців і це демонструє, наскільки високі ставки в Україні.

"Без додаткової підтримки з боку Конгресу, Україна не зможе поповнити свою протиповітряну оборону та запаси боєприпасів, щоб захистити себе від агресії Росії", – говорить Метью Міллер.

Міллер наголошує, що за наказу президента Джо Байдена 23 лютого США оголосять великий пакет санкцій, щоб притягнути Росію до відповідальності за смерть у в'язниці російського опозиціонера та борця з корупцією Олексія Навального, а також за жорстокі дії під час жорстокої війни, яку вони ведуть в Україні останні два роки.

Держдеп закликав Конгрес ухвалити законопроєкт про додаткове фінансування національної безпеки, "щоб дати Україні та її народу можливість захиститись від вторгнення, яке триває, а також щоб просувати інтереси національної безпеки США. Вкрай важливо, щоб Конгрес діяв без подальших зволікань", – додали у Держдепі.

Джерело: Голос Америки