Найкращий крем від розтяжок для вагітних: рейтинг найкращих кремів від розтяжок

Найкращий крем від розтяжок для вагітних: рейтинг найкращих кремів від розтяжок

Розтяжки — неприємна та дуже поширена проблема. Вони можуть виникнути в багатьох людей незалежно від віку. Особливо важливо знайти кращий крем від розтяжок для вагітних і для матерів-годувальниць.

Також кожен рік виходить нічний крем від розтяжок для вагітних найкращий, принаймні так заявляють виробники. Також кожен рік можна складати крем від розтяжок для вагітних.

Крем від розтяжок найкращий у своєму роді

Складаючи крем від розтяжок під час вагітності рейтинг, кожна жінка точно складе свій список. При цьому, що працює на одній людині, не може також працювати на іншій. Тому поняття «хороший» крем є досить загальним. Розглядаючи засоби проти розтяжок, щоб знайти найкращі, потрібно трохи заглибитись у тему.

найкращий крем від розтяжок

Розтяжки (стрії) — це лінійні рубці на шкірі, які з'являються внаслідок швидкого розтягування чи стиснення шкіри. Вони можуть мати різні відтінки — від рожевого та червоного до білого чи сріблястого кольору. Розтяжки найчастіше виникають на животі, стегнах, сідницях, грудях та руках.

Як виникають розтяжки?

Розтяжки з'являються, коли шкіра піддається швидкому розтягуванню або стиску, що призводить до розриву еластичних волокон у дермі (середній шар шкіри). У цей момент шкіра не встигає пристосуватися до зміни об'єму тіла, і виникають мікротравми. Зазвичай, таке буває при різкому наборі ваги.

Основні механізми появи розтяжок:

 1. Розтягування шкіри. Швидке збільшення об'єму тіла призводить до того, що шкіра не встигає рівномірно розтягтися.

 2. Розрив колагенових та еластинових волокон. Ці волокна забезпечують еластичність та міцність шкіри. При їхньому розриві утворюються мікротравми.

 3. Запалення та рубцювання. На місці розриву відбувається запальний процес, який потім заміщується рубцевою тканиною, формуючи розтяжки.

Причини появи розтяжок можуть бути різними. Загалом, мова про швидке зростання та зміну ваги. Вагітність у цьому списку є однією з перших. Збільшення обсягу живота та грудей відбувається зі стрибками.

найкращий крем від розтяжок

Активне зростання також відбувається у підлітковому періоді. Не останню роль відіграють гормональні зміни. Іноді розтягування може стати наслідком недостатнього зволоження шкіри. Суха шкіра менш еластична і більш схильна до розривів. Також дефіцит вітамінів та мінералів, таких як вітамін Е та цинк, може знижувати еластичність шкіри.

Можлива профілактика утворення розтяжок

Якщо говорити про причини появи розтяжок, варто проговорити про профілактику. Що можна зробити:

 1. Підтримка стабільної ваги.

 2. Зволоження шкіри.

 3. Здорове харчування. Мова про харчування, багате на вітаміни і мінерали, особливо вітамін Е і цинк.

Також можна використовувати креми та лосьйони з ретиноїдами. Вони сприяють регенерації шкіри. Як профілактика є і лазерна терапія. Вона стимулює синтез колагену та зменшує вираженість розтяжок.

Як профілактика служать масажі. У цьому випадку краще використовувати олії, як кокосове, мигдальне та оливкове, які допомагають покращити еластичність шкіри. Перед цим підійде використання скрабів для покращення кровообігу та відлущування мертвих клітин шкіри.

Кому слід боятися розтяжок?

Розтяжки на шкірі можуть з'являтися у різних людей, проте є певні групи та умови, за яких ризик їх виникнення вищий.

найкращий крем від розтяжок для вагітних

Хто більше схильний до появи розтяжок:

 1. Вагітні жінки. До 90% вагітних жінок відчувають появу розтяжок, особливо у третьому триместрі.

 2. Підлітки.

 3. Люди з різкими змінами ваги.

 4. Спортсмени, які займаються силовими видами спорту, можуть помітити розтяжки на плечах, руках та грудях.

 5. Люди із гормональними захворюваннями.

 6. Люди зі спадковою схильністю.

Розтяжки можуть з'являтися у людей будь-якого віку та статі, але деякі групи, як вагітні жінки, підлітки та люди з різкими змінами ваги, більш схильні до цього явища.

Якщо говорити про кошти, які допоможуть у вирішенні проблеми, можна виділити:

 1. Topicrem CICA Concentrated Oil.

 2. Rilastil Stretch Marks Cream.

 3. HIPP Sensitive Mama Sanft.

 4. Sanosan Mama Stretch Mark Fader.

 5. MomMe Mother & Baby Natural Care Stretch Marks Prevention.

Кожен із цих коштів заслуговує на окрему увагу.

Topicrem CICA Concentrated Oil

Topicrem CICA Concentrated Oil — це концентрована олія, спеціально розроблена для догляду за шкірою з розтяжками.

Олія глибоко зволожує шкіру, роблячи її м'якшою та еластичнішою. Добре зволожена шкіра менш схильна до розривів при розтягуванні, що допомагає запобігти появі нових розтяжок.

Продукт містить компоненти, які пом'якшують та заспокоюють шкіру, що особливо корисно для чутливих ділянок із розтяжками. До складу олії входять антиоксиданти, які допомагають захищати шкіру від вільних радикалів та запобігають передчасному старінню шкіри.

Rilastil Stretch Marks Cream

Rilastil Stretch Marks Cream — це спеціалізований продукт для профілактики та зменшення видимості розтяжок.

Крем містить потужні зволожувачі, як гіалуронова кислота, які допомагають підтримувати оптимальний рівень зволоженості шкіри.

Склад збагачений вітамінами та оліями, які живлять шкіру та покращують її текстуру. Крем стимулює вироблення колагену та еластину, що сприяє покращенню еластичності та міцності шкіри.

HIPP Sensitive Mama Sanft

HIPP Sensitive Mama Sanft — це крем, спеціально розроблений для догляду за шкірою під час вагітності та після пологів.

Крем містить натуральні інгредієнти, як органічна олія ши та олія жожоба, які забезпечують ніжний догляд за шкірою без ризику алергічних реакцій.

Sanosan Mama Stretch Mark Fader

Sanosan Mama Stretch Mark Fader — це крем, спеціально розроблений для догляду за шкірою під час вагітності та після пологів.

Засіб має потужні антиоксидантні властивості, захищає шкіру від пошкоджень.

MomMe Mother & Baby Natural Care Stretch Marks Prevention

MomMe Mother & Baby Natural Care Stretch Marks Prevention — це натуральний крем, призначений для профілактики розтяжок у вагітних жінок і матерів-годувальниць.

Крем містить тільки натуральні інгредієнти, як олії та екстракти рослин, що робить його безпечним для матері та дитини.

Читайте також: