Мати Саакашвілі вивезла його з в'язниці на вертольоті (ФОТО)

У Грузії екс-президента Михайла Саакашвілі вивезли з в'язниці гелікоптером, який вилетів у невідомому напрямку.

Про це заявила мати політика Гіулі Аласанія, повідомляє ТАСС у понеділок, 8 листопада.

"Вони [керівництво в'язниці] проігнорували все, викрали мого сина у нас перед очима і кудись забрали. Факт у тому, що нещодавно його вивезли на броньованих автомобілях, потім посадили у вертоліт, але куди забрали, не знаю, подивимося", - сказала Аласанія.

У свою чергу особистий лікар Саакашвілі Ніколоз Кіпшидзе заявив, що консиліум лікарів вирішив рекомендувати Мін'юсту Грузії доставити Саакашвілі, який оголосив голодування, до медустанови.

"У нас відбувся консиліум. Консиліум одностайно ухвалив рішення про те, щоб хворого [Саакашвілі] було негайно доставлено до профільної медичної установи", - сказав Кіпшидзе, додавши, що лікарі також обговорили результати аналізів Саакашвілі: деякі пункти погіршилися, а деякі - в нормі.

Видання Грузія Online пише, що Саакашвілі перевезли до Горійського військового шпиталю, устаткованого сучасною медичною технікою. Перед цим над пенітенціарною установою №17 у Руставі, де утримувався Саакашвілі, з'явився вертоліт, а потім звідти поїхали дві броньовані автомашини.