Реакція Кремля на зустріч Зеленського з Байденом

Зустріч Зеленського та Байдена довела, що Україна і США товаришують не просто так, не для себе, а проти Росії, вважає прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков.

В четвер, 2 вересня, він дав коментар щодо зустрічі президентів України та США Володимира Зеленського і Джо Байдена, яка була запланована у Вашингтоні, повідомляє ТАСС.

 "Російська тематика була високо на порядку денному американо-українських переговорів. На жаль, в основному зі знаком мінус. Швидше, кажучи по-простому, там мова йде про українсько-американської дружби проти Росії. Тобто вони дружать не для себе, а проти Росії. Це може викликати тільки жаль ", - оголосив Дмитро Пєсков.

Прес-секретар зазначив ймовірність появи нових санкцій від США.

 "Імовірність продовження Вашингтоном санкцій політики присутній завжди. Ми знаємо, що Вашингтон чомусь дуже любить ці рестрикції та застосовує їх часто-густо у відношенні самих різних країн. Не вважаємо таку позицію конструктивною", - зауважив Пєсков.

Також Байден і Зеленський аналізували наболілу для України ситуацію з окупованими у Криму й Донбасі, та протистояння будівлі Північному потоку-2 й наслідках для країни.