Ситуація в енергосистемі. Міненерго повідомило, чи вимикатимуть сьогодні світло

Ситуація в енергосистемі. Міненерго повідомило, чи вимикатимуть сьогодні світло

У суботу, 18 квітня, графіки вимкнення світла для населення не будуть вводитися. Про це повідомляє Міненерго.

Проте, для промислових споживачів заплановано обмеження через нічну атаку на енергетичну інфраструктуру у Полтавській та Харківській областях.

З 19:00 до 24:00 в усіх регіонах передбачаються обмеження промислових споживачів. При цьому відключення побутових споживачів наразі не передбачається", - йдеться в повідомленні.

Також у нічні та ранкові години Україна отримувала аварійне постачання електроенергії з Румунії, Словаччини та Польщі.

Учора, 17 квітня, було побито фізичний максимум з імпорту електроенергії в Україну. "Укренерго" повідомляє, що протягом доби з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови очікується імпорт електрики загальним обсягом 22 489 МВт-год, з максимальною потужністю до 1 700 МВт в окремі години.

З 1 грудня 2023 року - це максимальна технічна можливість імпорту електроенергії в годину з Європи до України та Молдови", - йдеться у повідомленні енергетичної компанії.

Гендиректор Yasno закликав українців економити електроенергію, зазначивши, що Україна може зменшити дефіцит у трьох напрямках: відновлення побитої генерації, розширення можливостей по імпорту та економія споживання.

Раніше було повідомлено, що відключення електроенергії в Україні не будуть вводитися щодня. Ймовірно, дефіцит в енергосистемі буде виникати періодами.

Читайте також:

  • Світло буде! Але за новою ціною
  • Відключення світла. Що ми знаємо про темряву?
  • Зеленський повідомив про розбудову енергетики, яка буде працювати попри російський терор

Читайте також: