У Полтавській області дерево вбило 4-річну дитину на території дитсадку

21 жовтня у дитсадку №19 міста Кременчук Полтавської області внаслідок падіння дерева через сильний вітер травмовано двох дітей та виховательку.

22 жовтня у реанімаційному відділенні Кременчуцької міської лікарні померла 4-річна дитина, яку вчора травмувало дерево в дитсадку.  Дівчинка перебувала у комі.

Медики намагалися врятувати життя дівчинки, залучивши фахівців з Полтави, а також планували в разі необхідності залучити санавіацію аби її транспортувати до лікарні в Полтаву.

За фактом травмування двох малолітніх дітей (5-річного хлопчика та 4-річної дівчинки) в одному із садочків міста Кременчук слідчий Кременчуцького районного управління поліції під процесуальним керівництвом Кременчуцької окружної прокуратури відкрив кримінальне провадження.що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 137 КК України).

П’ятирічний хлопчик отримав перелом стегна, а чотирирічна дівчинка була госпіталізована в комі до реанімаційного відділення дитячої лікарні Кременчука.

Постраждала виховательк зараз знаходиться у лікарні.

За попередньою інформацією, діти гралися в павільйоні, а коли здійнявся вітер, вихователька відвела їх до приміщення. Саме тоді й стався інцидент.

У дитсадку зазначають, що дерево було неаварійним і кронованим.