Визнає, що програв цю війну: Зеленський про можливість переговорів із Путіним

Зеленський не бачить переговорів з Путіним

Президент України Володимир Зеленський відповів, що поки що не бачить ймовірності переговорів з російським диктатором Володимиром Путіним. Про це він заявив під час прес-конференції у неділю, 25 лютого, пише "Хвиля".

Президент держави-терориста РФ "не бажає чути нікого і нічого", тому немає сенсу сідати з ним за стіл переговорів.

"Хіба можна говорити з глухою людиною? Чи можна говорити з людиною, яка вбиває своїх опонентів? Питання в юридичній та політичній площині. Ми запропонуємо майданчик, на якому він зможе погодитися з тим, що він програв цю війну, і що це була велика помилка (вона для нього маленька, а для нас - трагедія). Тому має бути справедливість у цьому питанні", - зазначив Зеленський.

Він також заявив, що Україна не програє у цій війні, адже найважче було два роки тому. Президент наголосив, що у нас "немає альтернативи не перемогти".

"Що таке "Україна програє"? Нас не буде, не буде нашого існування. Нам точно не підходить такий фінал боротьби за своє життя", - зазначив він.

Втім, розвиток ситуації на полі бою, зокрема, у питаннях втрат залежить від партнерів та їхньої підтримки. Зеленський зазначив, що Путін планує залишатися на чолі Росії до 2030 року.

"Ми б хотіли покінчити з ним раніше", - додав Зеленський.

Нагадуємо, що Зеленський висловився про проведення "саміту світу" та виступив проти нав'язування Україні будь-яких форматів.