З житла одеситки вивезли три вантажівки сміття (ФОТО)

В Одесі на вулиці Героїв Прикордонників, 1, із квартири жінки вивезли три самоскиди сміття.

Про це інформує комунальне підприємство ЖКС Вузовський.

Сусіди повідомили комунальникам, що у квартирі №6 психічно нездорова жінка складує тонни сміття, яке збирає на вулиці. В результаті, проживання у всьому будинку стало нестерпним через запах, комах, що розплодилися, тощо.

У квартирі також проживає 86-річна мати та брат вищезгаданої городянки. Крім того, там перебувала зграя собак, яких, як правило, не вигулювали, і вони випорожнювалися прямо в приміщенні.

Через велику кількість сміття двері в квартиру на 2-му поверсі вже не відчинялися, і господиня потрапляла додому за допомогою сходів через балкон.

Зазначається, що комунальники неодноразово намагалися мирно врегулювати ситуацію та допомогти мешканцям із прибиранням, але ті реагували агресивно.

Тому було створено спеціальну комісію, до якої увійшли представники районної адміністрації, Нацполіції, а також комунальної установи Центр екологічної безпеки та інших підрозділів мерії.

Як уточнили в мерії, 86-річну жінку знайшли у завалах сміття, вона не може ходити (у неї травма ноги), а її дочка не могла пояснити, що сталося. Пенсіонерка виснажена, але до лікарні їхати не хотіла - намагалася чинити опір, кликала на допомогу. Також відмовлялася залишати квартиру донька. В результаті обох госпіталізували примусово.