Залужний у річницю повномасштабного вторгнення зробив заяву

Колишній головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний у другу річницю повномасштабної війни РФ висловив упевненість, що Україна переможе. Про це Залужний написав на сторінці у Facebook та прикріпив до допису фото із колишнім начальником Генштабу Сергієм Шапталою.

Триває наш безкомпромісний і мужній супротив. 24 лютого 2022 року, сотні тисяч українців не злякалися російських ракетних атак та величезних колон техніки і рушили добровольцями до лав Збройних Сил України. Завдяки мужності і жертовності українських громадян нам вдалося встояти. Нам вдалося зберегти себе і нашу Державу. — наголосив колишній головком.

Він подякував військовим, які захищають державу на полі бою, та тим, хто допомагає встояти проти російської агресії.

Дякую всім, хто у ці хвилини на полі бою боронить нашу державу. Дякую всім, хто допомагає українській армії. Хто пам'ятає, вірить, молиться та робить все можливе для Перемоги. Вічна пам'ять і шана воїнам, хто віддав життя за свободу Батьківщини. Я вірю і точно знаю — ми переможемо! Слава Україні! — йдеться у його повідомленні.

Усього за дві години допис зібрав безліч коментарів. Користувачі під дописом подякували Залужному, що прийняв тоді бій та повів за собою військо і що у важкий час зумів зберегти країну.

Нагадаємо, що раніше Валерій Залужний оприлюднив фото зі своєю дружиною Оленою. На знімку подружжя у військовій формі.

До слова президент Зеленський звільнив генерала Залужного з посади головнокомандувача ЗСУ. Натомість новим головнокомандувачем був призначений Олександр Сирський.

Як відомо, Зеленський надав Залужному та Буданову звання Героїв України.

Читайте також:

  • Відставка Залужного. Чому зволікав Зеленський?
  • Перший нерадянський головнокомандувач: 10 приводів захоплюватися Залужним
  • Пристебнутися не завадить. Що після Залужного?
  • Улюблений генерал Зеленського. Тепер офіційно