10-річну сестру та 7-річного брата знайшли мертвими в старій скрині в Донецькій області

В с. Нікольське Волновахського району Донецької області зникли 10-річна дівчинка і 7-річний хлопчик. Згодом правоохоронці знайшли їх тіла в старій скрині в будинку, де жили діти.

Про це повідомили в Нацполіціі Донецької області.

У поліцію з повідомленням про зникнення дітей 18 вересня о 18:30 звернулася їх 41-річна мати. Жінка розповіла, що вона з чоловіком пішли працювати о 4:30, залишивши дітей одними. А коли батьки повернулися, то неповнолітніх ніде не було. Раніше хлопчик і дівчинка з дому не тікали.

У поліції додали, що сім'я перебуває на обліку в соціальних службах: з батьками проводили бесіди щодо недопущення зловживання алкоголем і належного виховання дітей.

Дітей розшукували правоохоронці, кінологи, автопатрулі, наряди на блокпостах, залізничних коліях та автовокзалах. 

"Під час огляду будинку дітей знайшли в старій скрині без ознак життя. Зараз на місці події працює криміналістична служба. Обставини події встановлюються. Поліція розглядає різні версії про загибель брата і сестри. Попередня правова кваліфікація - п.2 ч.2 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) ", - йдеться в повідомленні.

Керівник поліції Донеччини Артем Кисько в Facebook повідомив, що діти могли самостійно залізти в скриню.

"Трупи дітей знайшли в будинку при огляді слідчим в старій скрині, який стояв в одній з кімнат. Ймовірно, залишившись одні, діти грали і залізли в ящик, який зачинився на замок. Причина смерті - асфіксія, внаслідок нестачі кисню", - повідомив Артем Кисько.