У Житомирській області від блідої поганки померла вся сім'я

У Житомирській області, в Коростені, померла мати учасника "Голосу країни" Богдана Мухи. Трагедія також сталася і з матір'ю та сестрою жінки. Правоохоронці вважають, що причиною масової смерті могла стати бліда поганка.

Про трагедію журналістам розповів син померлої жінки.

"Я знаю, що моя бабуся, мама і тітка їли гриби, їм було погано", - сказав учасник "Голосу країни" Богдан Муха.

Мати хлопця померла під час роботи: вона доглядала за старшим чоловіком. Той розповів, що коли вона прийшла до нього, вже скаржилася на погане самопочуття. Однак вже через короткий час померла.

Родичі жінки прибули за місцем її проживання, але ніхто не відчинив. Вони викликали рятувальників і ті допомогли відкрити двері. У квартирі вони виявили ще два тіла - матері жінки і її сестри.

Під час огляду приміщення правоохоронці знайшли посуд з грибами і якусь випивку. Припускають, жінки могли отруїтися блідою поганкою. Хоча отруєння неякісним алкоголем теж не виключають.

"На експертизу направлено залишки продуктів, які ймовірно вживали ці люди. Це залишки грибів і рідина з запахом алкоголю в пластикових пляшках", - повідомила прес-секретар Коростецького районного управління поліції Діана Бобровник.

Сусіди розповіли, що жінки самі по гриби не ходили, переважно їх хтось пригостив. Богдан не розуміє, чому ніхто при перших симптомах отруєння не викликав швидку допомогу.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею умисне вбивство.