В Україну намагалися ввезти санкційні товари із РФ

У вантажному автомобілі, що прибув із Білорусі, було 800 запчастин російського виробництва, вартістю майже 400 тис. грн.

На Волині прикордонники та митники запобігли спробі ввезення в Україну заборонених товарів, виготовлених у Росії. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

"Днями до пункту пропуску Доманово прибув вантажний автомобіль під керуванням українця з вантажем запасних частин до автомобілів. Товар прямував із Білорусі на одне з підприємств. Враховуючи можливі ризики незаконного переміщення товарів, оперативні співробітники прикордонного загону ініціювали ретельну перевірку", - йдеться у повідомленні.

Так, під час прикордонно-митного оформлення вантажу та перевірки товаросупровідних документів було виявлено відсутність інформації про виробника. На самих запчастинах значилося, що вони зроблені в Росії на ПАТ КАМАЗ.

У прес-службі зазначили, що стосовно цього підприємства, згідно з рішенням РНБО, застосовуються санкції щодо повної заборони ввезення чи транзиту в Україну товарів.

Тому вантажівка, якою везли в Україну понад 800 запчастин російського виробництва, вартістю майже 400 тисяч гривень, правоохоронці повернули на територію Білорусі.