«Скіфське золото» повернулося в Україну, окупанти вдарили по ТЕС. Головне за 27 листопада

«Скіфське золото» повернулося в Україну, окупанти вдарили по ТЕС. Головне за 27 листопада

У вибірці новин 27 листопада від «Главкома» було багато цікавих подій. Зокрема, на Київщині виявили факт продажу посадовцями з військової частини продуктів на мільйони гривень. Це виявлення було зроблено спільно співробітниками Державного бюро розслідувань і Служби безпеки України. Зловмисники продавали ці продукти у магазинах, ресторанах та на базарах. Цей шахрайський механізм функціонував навіть в умовах воєнного стану.

Також у списку головних подій було повідомлення про обстріл російськими терористами теплоелектростанції на сході України. Цей обстріл призвів до відключення електропостачання у місті. Зазначається, що сама станція продовжує працювати, але без світла залишилося місто. Також нещодавно були повідомлені про аварійність блоків електростанцій на території країни.

Однією з новин було повідомлення про те, що ексдиректор ресторану Тищенка, який належав Миколі Тищенку, став власником маєтку вартістю понад $1 млн. Сергій Вакальчук, колишній директор ресторану, придбав кілька об'єктів нерухомості, включаючи квартиру, маєток з басейном і мікроавтобус Mercerdes-Benz. Цей мікроавтобус використовується народним депутатом Миколою Тищенко.

Нещодавно Ілон Маск відвідав Ізраїль. Він зустрівся з прем'єр-міністром Беньяміном Нетаньягу, і разом вони відвідали кібуц Кфар-Аза, який став жертвою нападу ХАМАСу. Це було особливо важливо після скандалу з антисемітськими заявами Ілона Маска.

І, нарешті, радісна новина: «Скіфське золото», яке було представлене на виставці «Крим: золото й таємниці Чорного моря» в Амстердамі, повернулося до України після довгих судових процесів. Експонати передали до Національного музею історії України, де вони будуть зберігатися до деокупації Криму.

Читайте також: