Скільки летальних випадків серед українців, щеплених від коронавірусу

В Україні зафіксували 95 летальних випадків серед щеплених від коронавірусу, 77 з них не пов'язані з вакцинацією. Про це повідомили в Державному експертному центрі МОЗ.

В Україні вже вакцинували 6 304 016 осіб: смертей було 0,0015% від усіх щеплених.

"Причинно-наслідковий зв'язок із проведеною імунізацією відсутній. Це, зокрема, стосується смерті військовослужбовця в смт Чорноморське Лиманського району Одеської області 23 березня і смерті 53-річного лікаря Кам'янко-Дніпровського Центру первинної медико-санітарної допомоги 2 квітня", - йдеться в повідомленні.

Розслідування причин інших 18 смертей триває.

В Бучі 19-річний студент Володимир Сало 13 вересня о 15:05 отримав щеплення проти COVID-19 вакциною Comirnaty / Pfizer-BioNTech. Увечері хлопець помер.

За інформацією Департаменту охорони здоров'я Київської області, з цього ж флакона було щеплено ще п'ять осіб, які почуваються добре. Протягом 30 хвилин медичного спостереження після вакцинації в хлопця скарг на самопочуття не було, підкреслили в департаменті.

Попередня причина смерті 19-річного студента після COVID-вакцинації - серцево-легенева недостатність, набряк легенів, гостра коронарна недостатність. Для встановлення остаточної причини смерті знадобиться місяць, - повідомили в МОЗ.