США скоротять час доставки зброї в Україну, - CNN

Більшість зброї з нового пакету допомоги США для України вже знаходиться на складах у Німеччині та Польщі

За інформацією CNN, отриманою від американського джерела, обізнаного з процесом надання військової допомоги Україні, значна частина озброєнь з нового пакета допомоги США для України вже розміщена на складах у Німеччині та Польщі.

Це дозволить скоротити час, необхідний для доставки зброї в Україну після завершення процедури схвалення відповідного закону.

Джерело повідомило, що артилерійські снаряди будуть серед перших матеріалів, які будуть доставлені в Україну. Після перетину кордону українська сторона намагатиметься якнайшвидше доставити зброю туди, де вона потрібна, але це все одно становитиме значний логістичний виклик через величезну кількість відповідного озброєння.

CNN зазначає, що навіть зі швидким схваленням нового пакета допомоги, перевага, яку зараз має Росія, не буде усунута миттєво.

Нагадаємо про рішення Палати представників США та майбутнє голосування Сенату

Нагадаємо, що 20 квітня Палата представників США проголосувала за законопроєкт про іноземну допомогу для України, а лідер демократичної більшості у Сенаті США Чак Шумер заявив, що Сенат голосуватиме за законопроєкт у вівторок, 23 квітня.

Україна веде перемовини про передачу батарей Patriot

Також Україна веде перемовини про передачу чотирьох батарей Patriot.