У Європарламенті стане більше консерваторів: наслідки для України

У Європарламенті стане більше консерваторів: наслідки для України

Збільшення кількості консерваторів у Європейському парламенті - це небезпечна тенденція, яка страшить всі демократичні партії. Про це повідомила політолог, кандидат до Європарламенту від Вільної демократичної партії Німеччини Ася Вишневська-Манн в ефірі телеканалу FREEДОМ.

"У Європарламенті напевно стане більше націоналістів, консерваторів і правих радикалів. Це може мати негативні наслідки для цілої низки тем. Насамперед звичайно, в усьому, що стосується підтримки України, тому що багато хто з правих радикалів, націоналістів відверто є рупором путінської Росії у Європі. Головний кандидат німецьких націоналістів від партії "Альтернатива для Німеччини" отримував гроші з Москви. І ризик того, що ці маріонетки Путіна ухвалюватимуть рішення в Європейському парламенті, дуже лякає", - заявила вона.

Однак Вишневська-Манн висловила надію на те, що вдасться зберегти стабільну демократичну більшість у Європарламенті.

"І тут дуже важливо, щоб Урсула фон дер Ляєн, яка, найімовірніше, переобереться на другий термін на посаді президента Єврокомісії, не укладала угоди з дияволом, тому що вона під час передвиборчої кампанії щось казала на тему того, що італійські фашисти не такі страшні, а іспанські праві націоналісти цілком нормальні хлопці або французькі", - вважає політолог.

Читайте також: