«На все воля монарха»: Дубінський написав різке звернення до Зеленського

«На все воля монарха»: Дубінський написав різке звернення до Зеленського

На думку Дубінського, саме Зеленський «дав команду» виключити його з політсили, яка стала партією «Слуга аферистів і шахраїв»

Народний депутат Олександр Дубінський, якого напередодні виключили з партії «Слуга народу», звернувся до президента Володимира Зеленського, пише INKORR.com

Звернення він оприлюднив у Facebook.

«Це всього лише документальне оформлення рішення іншої людини, яка побоялася відповісти на поставлене мною вчора просте і ясне запитання: «Ви справді дали добро на шахрайську зачистку Київської обласної організації партії «Слуга народу» від тих, за кого голосували виборці на місцевих виборах?» ... Ваша президентська величносте, Зеленський Володимир Олександрович, вітаю вас із фактичним встановленням в Україні монархічного ладу! ... Бо на все воля монарха, який на свій розсуд вершить долю країни», – заявив Дубінський

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  "Слуга народу" проситиме Зеленського піти на другий термін

На його думку, саме Зеленський «дав команду» виключити його з партії. За словами депутата, він не збирається складати мандат, тому що «несе відповідальність перед людьми».

«Памʼятаєте, головний герой серіалу «Слуга народу» Василь Голобородько, якого ви так блискуче зіграли, у самому кінці серіалу послав в дупу тих, хто намагається незаконно здійснювати зовнішнє управління незалежною і суверенною державою? На жаль, це було тільки в кіно. А поки на ділі партія «Слуга народу» стала партією «Слуга аферистів і шахраїв» – скорочено САМ», – додав депутат. 

Читайте також: